Woreczki z folii bąbelkowej

TAP® Bubblebag

Woreczki z folii bąbelkowej?
Diabeł tkwi w szczegółach!

Któż z nas nie dostał przesyłki owiniętej w kawałki tektury, folii stretch i kilometry taśmy klejącej. O przekazie marketingowym nie ma tu mowy, natomiast takie opakowanie to świetny sposób na zrażenie do siebie klienta, zwłaszcza tego wrażliwego chociażby na kwestie ekologiczne. Od kilku lat możemy obserwować trend, który pokazuje, że opakowanie wysyłkowe staje się coraz ważniejszym elementem zakupionego towaru.

W ofercie TAP® można znaleźć wiele rodzajów opakowań. Dziś prezentujemy woreczki z folii bąbelkowej TAP® Bubblebag. Są one świetnym rozwiązaniem dla osób, które szukają zabezpieczenia podczas wysyłki delikatnych przedmiotów. Trzywarstwowa folia bąbelkowa, z której wyprodukowane są woreczki, to najmocniejsze, dostępne na rynku rozwiązanie. Doskonale ochroni zawartość, nawet tę o osobliwych kształtach, a szeroki wybór rozmiarów pozwoli dobrać ten odpowiedni dla profesjonalnego wyglądu przesyłki.

Dbamy o szczegóły, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Woreczki bąbelkowe TAP® Bubblebag dają doskonałą ochronę i są jednocześnie lekkie. Nie spowodują one zwiększenia wagi przesyłki. Wewnętrzna powłoka ułatwiająca poślizg oraz pasek samoklejący HK ułatwią proces pakowania.

Woreczek z folii bąbelkowej w środku dwa telefony
Woreczek z folii bąbelkowej w środku dysk zewnątrzny

A co z ochroną środowiska? Pomyśleliśmy i o tym. Kiedy TAP® Bubblebag zostanie zużyty, wystarczy umieścić go w żółtym koszu na opakowania z tworzyw sztucznych. Tak zacznie się jego nowe życie.

Szczegóły dotyczące produktu znajdziesz na stronie TAP® Bubblebag.

Woreczek z folii bąbelkowej w środku czarne słuchwki bezprzewodowe

Nasze aktualności

17/03/2023

Zwracamy naturze co do niej należy

We współpracy z Posadzimy.pl bierzemy udział w cyklicznych akcjach sadzenia drzew, które odbywają się dwa razy do roku w Polsce.

Czytaj więcej

23/11/2022

Woreczki z folii bąbelkowej

Któż z nas nie dostał przesyłki owiniętej w kawałki tektury, folii stretch i kilometry taśmy klejącej.

Czytaj więcej

25/10/2022

Spotkajmy się na FOAM EXPO Europe 2022

Grupa Abriso-Jiffy® jako wiodący europejski producent opakowań ochronnych i materiałów izolacyjnych weźmie udział w targach Foam Expo Europe 2022.

Czytaj więcej