Woreczki z folii bąbelkowej

TAP® Bubblebag

Woreczki z folii bąbelkowej?
Diabeł tkwi w szczegółach!

Któż z nas nie dostał przesyłki owiniętej w kawałki tektury, folii stretch i kilometry taśmy klejącej. O przekazie marketingowym nie ma tu mowy, natomiast takie opakowanie to świetny sposób na zrażenie do siebie klienta, zwłaszcza tego wrażliwego chociażby na kwestie ekologiczne. Od kilku lat możemy obserwować trend, który pokazuje, że opakowanie wysyłkowe staje się coraz ważniejszym elementem zakupionego towaru.

W ofercie TAP® można znaleźć wiele rodzajów opakowań. Dziś prezentujemy woreczki z folii bąbelkowej TAP® Bubblebag. Są one świetnym rozwiązaniem dla osób, które szukają zabezpieczenia podczas wysyłki delikatnych przedmiotów. Trzywarstwowa folia bąbelkowa, z której wyprodukowane są woreczki, to najmocniejsze, dostępne na rynku rozwiązanie. Doskonale ochroni zawartość, nawet tę o osobliwych kształtach, a szeroki wybór rozmiarów pozwoli dobrać ten odpowiedni dla profesjonalnego wyglądu przesyłki.

Dbamy o szczegóły, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Woreczki bąbelkowe TAP® Bubblebag dają doskonałą ochronę i są jednocześnie lekkie. Nie spowodują one zwiększenia wagi przesyłki. Wewnętrzna powłoka ułatwiająca poślizg oraz pasek samoklejący HK ułatwią proces pakowania.

Woreczek z folii bąbelkowej w środku dwa telefony
Woreczek z folii bąbelkowej w środku dysk zewnątrzny

A co z ochroną środowiska? Pomyśleliśmy i o tym. Kiedy TAP® Bubblebag zostanie zużyty, wystarczy umieścić go w żółtym koszu na opakowania z tworzyw sztucznych. Tak zacznie się jego nowe życie.

Szczegóły dotyczące produktu znajdziesz na stronie TAP® Bubblebag.

Woreczek z folii bąbelkowej w środku czarne słuchwki bezprzewodowe

Nasze aktualności

29/09/2023

Koperty piankowe do ramek i tablic rejestracyjnych

Nowoczesne koperty piankowe. Poznaj ich zalety i korzyści jakie oferują.

Czytaj więcej

08/08/2023

Brand Store TAP Telion na Amazon

Rozpocznij nową przygodę handlową dzięki Sklepowi Firmowemu TAP Telion na Amazon!

Czytaj więcej

24/05/2023

Mechanik Utrzymania Ruchu

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku: Mechanik Utrzymania Ruchu Twój zakres obowiązków: Nasze wymagania: Oferujemy: Prześlij nam swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą.

Czytaj więcej