Abriso Jiffy COP – Oświadczenie o wewnętrznej polityce środowiskowej

Pracować razem, aby pracować w sposób zrównoważony

Wraz z ważnym COP26 w tym miesiącu, walka ze zmianami klimatycznymi nabrała jeszcze większego rozmachu. A w Abriso Jiffy już odgrywamy kluczową rolę w tej walce, dzięki naszemu wieloletniemu zaangażowaniu w zrównoważoną pracę, wpływanie na zmiany i ochronę naszej planety na przyszłość. Ale rola, którą odgrywamy, jest w ogromnym stopniu zależna od działań każdego z nas.

I właśnie dlatego, oprócz mianowania kierownika ds. BHP i ochrony środowiska, który bierze odpowiedzialność za nasz wpływ na środowisko w całej firmie, mamy krytyczną, ogólnofirmową politykę środowiskową. To znacznie więcej niż tylko polityka, to siła napędowa naszej działalności i klucz do osiągnięcia naszych celów.

Wszyscy jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że:

Zarządzamy naszymi produktami tak, aby nie powodowały niedopuszczalnych szkód dla środowiska, gdy je produkujemy, przechowujemy, używamy lub usuwamy

Zminimalizujemy nasze odpady do najniższych możliwych poziomów

Koncentrujemy się na efektywności energetycznej pojazdów naszych partnerów transportowych oraz wpływie na środowisko metod i modeli dostaw

Minimalizujemy ilość odpadów do minimum. Podróżujemy do pracy przy użyciu najbardziej przyjaznych dla środowiska metod, w tym transportu publicznego, programów rowerowych do pracy i współużytkowania samochodów (na ile pozwala COVID) na możliwych poziomach

Poprawiamy naszą efektywność energetyczną we wszystkich naszych zakładach. W tym uwzględniamy efektywność kosztów budowy i eksploatacji dla wszelkich przyszłych zakupów lub dzierżawy.

Przestrzegamy polityki i ustawodawstwa w zakresie ochrony środowiska wszystkich poszczególnych krajów.

Jeśli wszyscy będziemy dążyć do osiągnięcia tych celów, nie tylko zapewnimy stabilność i zrównoważony rozwój naszej firmy, ale także przyczynimy się do zrównoważonego rozwoju i długowieczności naszej planety.

Aktualności

29/09/2023

Koperty piankowe do ramek i tablic rejestracyjnych

Nowoczesne koperty piankowe. Poznaj ich zalety i korzyści jakie oferują.

Czytaj więcej

08/08/2023

Brand Store TAP Telion na Amazon

Rozpocznij nową przygodę handlową dzięki Sklepowi Firmowemu TAP Telion na Amazon!

Czytaj więcej

24/05/2023

Mechanik Utrzymania Ruchu

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku: Mechanik Utrzymania Ruchu Twój zakres obowiązków: Nasze wymagania: Oferujemy: Prześlij nam swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą.

Czytaj więcej