Chłopiec z koperty

Jak opowiedzieć swoją historię?

Czy można opowiedzieć coś poprzez kopertę?

Jasne, czemu nie!

Jak wiecie, nasza firma bierze udział w akcji sadzenia drzew pod hasłem „Lasy dla wszystkich na zawsze” i wspólnie z Posadzimy.pl bierzemy udział w cyklicznych akcjach sadzenia drzew. Jednak sadzenie drzew to jedno, a to, jak chcemy podzielić się z Wami tą informacją, to drugie.

Chłopiec z koperty

Wybraliśmy sposób, który w naszej ocenie jest w stanie dużo bardziej przemówić do wyobraźni, dlatego trzy najbardziej popularne formaty brązowych kopert TAP Comebag® (13C, 14D oraz 18H) przedstawiają historię chłopca. Chłopca, który spędza beztroskie dzieciństwo i korzysta ze swojego wolnego czasu najmocniej jak się da. Jednak dzieciństwo to nie tylko beztroska, ale także chłonięcie najwyższych wartości przekazywanych przez najbliższe nam osoby.

Dlatego na drugiej z kopert możemy zobaczyć, że naprawdę każdy z nas może zrobić coś dobrego – dla innych, dla siebie czy też dla planety. Możemy posadzić drzewo, które na przestrzeni kolejnych lat będzie rosło, dawało nam cień, schronienie, będzie miejscem zabawy czy będzie przywoływało wspomnienia beztroskiego dzieciństwa.

Nasz „chłopiec z koperty” dorasta i korzysta z tego, czego dokonali jego przodkowie – pamiętajmy bowiem, że efekty naszych działań nie zawsze widoczne są od razu, niekiedy na te rezultaty trzeba poczekać.

Historia pisze się każdego dnia

Wiemy, że nie tworzymy tej historii sami. To dzięki naszym klientom możemy zwrócić naturze to, co do niej należy. Chcemy być tym chłopcem, który po latach będzie dalej cieszył się otaczającym go światem i miał świadomość, że miał także realny wpływ na jego kształtowanie.

“Chłopiec z koperty” występuje w limitowanej ofercie i można go spotkać na marketplaceach typu Allegro.

Masz pomysł na swoją historię? Daj nam znać.
Pomożemy Ci ją opowiedzieć.

Wpisz tutaj swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.

  Ta strona jest chroniona przy użyciu reCAPTCHA. Mają zastosowanie zasady Polityki prywatności i Warunków korzystania Google.

  Nasze aktualności

  14/05/2024

  Targi WarsawPack2024

  W tym roku mieliśmy swój debiut na Targach WarsawPack. Ten czas był dla nas wyjątkowym doświadczeniem!

  Czytaj więcej

  09/04/2024

  Czy można opowiedzieć coś poprzez kopertę?

  Poznajcie historię chłopca z koperty i zobaczcie jak przekazywać ważne informacje dzięki nadrukom na kopertach.

  Czytaj więcej

  29/09/2023

  Koperty piankowe do ramek i tablic rejestracyjnych

  Nowoczesne koperty piankowe. Poznaj ich zalety i korzyści jakie oferują.

  Czytaj więcej