Foliopaki świetnie
zrównoważone.

TAP Coexbag

Foliopaki, które wpisują się w idee zamkniętego obiegu.
TAP Coexbag wyprodukowane w 80% z surowca PCR.

Foliopaki TAP Coexbag od wielu lat cieszą się popularnością na rynku e-commerce. Są lekkie, chronią przed wilgocią i dają szerokie możliwości personalizacji. Dzięki dostępności w wielu rozmiarach koperty te mogą mieć zastosowanie w wielu branżach. Ich istotną cechą jest także możliwość poddania recyklingowi po zużyciu.

TAP, w swoim dążeniu do osiągniecia równowagi klimatycznej, postanowił iść o krok dalej. Polietylen użyty do produkcji naszego TAP Coexbag w 80% pochodzi z pozyskanych do recyklingu materiałów od konsumentów (PCR)! Oznacza to, że np. zużyta folia stretch, którą nasz klient wrzuci do swojego kosza na odpady plastikowe może do niego wrócić w formie TAP Coexbag. Zużyty foliopak, który trafi do odpowiedniego kosza może stać się workiem do ziemi kwiatowej. Czyż nauka nie jest niesamowita?

Poza pozytywnym wpływem na środowisko, foliopaki TAP Coexbag ma także pozytywny wpływ na portfel naszych klientów. Dzięki wprowadzeniu nowej paletyzacji i zwiększeniu ilości kopert na palecie obniżamy koszt transportu. Lepsze wykorzystanie przestrzeni ładunkowej dodatkowo daje możliwość zakupu innych produktów z naszego szerokiego portfolio. Czy miałeś już okazję zapoznać się z naszymi produktami?

Print LDPE 80% PCR on poly mailer

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

+48 882042335
asktap@taptelion.pl

SampleBox to pudełko, w którym można znaleźć nasze produkty. Zamów i przekonaj się sam, że TAP to dostawca, którego szukasz.

Nasze aktualności

17/03/2023

Zwracamy naturze co do niej należy

We współpracy z Posadzimy.pl bierzemy udział w cyklicznych akcjach sadzenia drzew, które odbywają się dwa razy do roku w Polsce.

Czytaj więcej

23/11/2022

Woreczki z folii bąbelkowej

Któż z nas nie dostał przesyłki owiniętej w kawałki tektury, folii stretch i kilometry taśmy klejącej.

Czytaj więcej

25/10/2022

Spotkajmy się na FOAM EXPO Europe 2022

Grupa Abriso-Jiffy® jako wiodący europejski producent opakowań ochronnych i materiałów izolacyjnych weźmie udział w targach Foam Expo Europe 2022.

Czytaj więcej