Foliopaki świetnie
zrównoważone.

TAP Coexbag

Foliopaki, które wpisują się w idee zamkniętego obiegu.
TAP Coexbag wyprodukowane w 80% z surowca PCR.

Foliopaki TAP Coexbag od wielu lat cieszą się popularnością na rynku e-commerce. Są lekkie, chronią przed wilgocią i dają szerokie możliwości personalizacji. Dzięki dostępności w wielu rozmiarach koperty te mogą mieć zastosowanie w wielu branżach. Ich istotną cechą jest także możliwość poddania recyklingowi po zużyciu.

TAP, w swoim dążeniu do osiągniecia równowagi klimatycznej, postanowił iść o krok dalej. Polietylen użyty do produkcji naszego TAP Coexbag w 80% pochodzi z pozyskanych do recyklingu materiałów od konsumentów (PCR)! Oznacza to, że np. zużyta folia stretch, którą nasz klient wrzuci do swojego kosza na odpady plastikowe może do niego wrócić w formie TAP Coexbag. Zużyty foliopak, który trafi do odpowiedniego kosza może stać się workiem do ziemi kwiatowej. Czyż nauka nie jest niesamowita?

Poza pozytywnym wpływem na środowisko, foliopaki TAP Coexbag ma także pozytywny wpływ na portfel naszych klientów. Dzięki wprowadzeniu nowej paletyzacji i zwiększeniu ilości kopert na palecie obniżamy koszt transportu. Lepsze wykorzystanie przestrzeni ładunkowej dodatkowo daje możliwość zakupu innych produktów z naszego szerokiego portfolio. Czy miałeś już okazję zapoznać się z naszymi produktami?

Print LDPE 80% PCR on poly mailer

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

+48 882042335
asktap@taptelion.pl

SampleBox to pudełko, w którym można znaleźć nasze produkty. Zamów i przekonaj się sam, że TAP to dostawca, którego szukasz.

Nasze aktualności

09/04/2024

Czy można opowiedzieć coś poprzez kopertę?

Poznajcie historię chłopca z koperty i zobaczcie jak przekazywać ważne informacje dzięki nadrukom na kopertach.

Czytaj więcej

29/09/2023

Koperty piankowe do ramek i tablic rejestracyjnych

Nowoczesne koperty piankowe. Poznaj ich zalety i korzyści jakie oferują.

Czytaj więcej

08/08/2023

Brand Store TAP Telion na Amazon

Rozpocznij nową przygodę handlową dzięki Sklepowi Firmowemu TAP Telion na Amazon!

Czytaj więcej